بازدیدفرمانده ناجا از پایانه مرزی مهران
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان ايلام
1397/07/24
سردار اشتری فرمانده ناجا به منظور بازدید از پایانه مرزی مهران و آخرین هماهنگی های ایجاد شده برای اربعین و همچنین برگزاری جلسه ستاد اربعین وارد استان ایلام شد.
 در این سفر كه معاون صدا و سیما و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری حضور داشتند، سردار اشتری در جریان بازدید از زیر ساخت های مرز بین المللی مهران برای مراسم اربعین 97 اظهار دشت: با توجه به نزدیکی و تمایل عموم زائران برای تردد از مرز مهران ، مسئولان ستاد مرکزی اربعین تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا زیر ساخت های این مرز به بهترین شکل ممکن تکمیل و برای پذیرایی از زائران آماده باشد.
 وی یادآور شد :گذرنامه و ویزا در پایانه های مرزی صادر نمی شود و به زائران توصیه می شود تا با گذرنامه معتبر و قانونی به مرزها مراجعه کنند.
 وی افزود: ناجا در اربعین 97 امکانات و تجهیزات خود را تا سه برابر نسبت به سال گذشته افزایش خواهد داد و وضعیت امنیت در مرزهای شلمچه ، چزابه و مهران بسیار مناسب و حضور زائران در مرزهای مذکور خوب و تردد آنها با نظم خاصی انجام می شود.
اين جلسه که در سالن پایانه مرزی مهران برگزار شد ،مدیر پایانه مرزی مهران اظهار داشت: برای اربعین سال جاری از سوی سازمان حمل و نقل جاده ای کشور تمهیدات لازم در بخش های لازم برای تسهیل در تردد زوار اربعین در مرز مهران اندیشیده شده است. وی گفت: تمام زیرساخت های پایانه مرزی آماده خدمت رسانی به زائران است و حدود 96 گیت برای تردد زائران تجهیز شده و تمهیدات لازم برای ورود و خروج زوار در نظر گرفته شده است. وی تصریح کرد: هماهنگی لازم جهت تامین ناوگان حمل و نقل اتوبوسی برای جابه جایی زائران در سراسر کشور انجام شده است.
http://rmto.ir/news1396/_w/d2f454cc6d5243dfab283c45bd9d0de1_JPG.jpg
http://rmto.ir/news1396/_w/9cd848a207f24a24ad2b4b40a510d862_JPG.jpg
پرینت خبر Convert to PDF