پایانه های مرزی شلمچه و چذابه با تمام توان در حال خدمت رسانی به زائران اربعین هستند
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان خوزستان
1397/08/19
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به تکمیل زیرساخت های لازم در مرزهای شلمچه و چذابه خبر داد و گفت: پایانه های مرزی با تمام توان در حال خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی هستند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به تکمیل زیرساخت های لازم در مرزهای شلمچه و چذابه خبر داد و گفت: پایانه های مرزی با تمام توان در حال خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان ، غلامعباس بهرامی نیا با اشاره به اینکه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای به عنوان مسئول کمیته زیرساخت و حمل و نقل در کنار سایر دستگاه های خدمات رسان اقدامات قابل توجه و ویژه ای را برای تسهیل و ارتقا ایمنی عبور و مرور زائران اربعین انجام داده، گفت: فعالیت های صورت گرفته ویژه این ایام در دو حوزه جاده ای و راهداری صورت گرفته است. وی با تاکید بر اینکه تلاش ها و توجه ویژه ای به موضوع حوزه ایمنی و عملیات راهداری در مرز شلمچه و چذابه صورت گرفته است، ادامه داد: مهمترین اقداماتی که در این زمینه انجام شده بحث لکه گیری و روکش آسفالت بوده که در مقاطع انجام شده حدودا سه هزار تن روکش آسفالت انجام شده است. این مقام مسئول در راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، افزود: 130 هزار متر مربع از محورهای منتهی به پایانه های مرزی استان لکه گیری شد و علاوه بر این نیز 15 هزار متر طول درزگیری صورت گرفت. بهرامی نیا با تاکید بر انجام 18 کیلومتر شانه سازی و نصب 50 هزار تابلوی مختلف راهنمایی، اخباری و اطلاعاتی در مسیرهای زائران ، عنوان کرد: همچنین 700 کیلومتر خط کشی در این مسیرها انجام شد. وی در بخش دیگری از این گفت وگو به 24 کیلومتر حفاظ راه در محورهای مرزی شلمچه و چذابه اشاره کرد و گفت: در زمینه گشت های راهداری نیز 28 اکیپ در محورهای ورودی و مرزی استان ویژه خدمت رسانی به زائران مستقر شدند. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تصریح کرد: از ابتدای انجام سفرهای زائران برای شرکت در پیاده روی اربعین ترددها در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه بصورت 24 ساعت انجام می شود. بهرامی نیا همچنین از تخفیف 30 درصدی کرایه اتوبوس های ویژه ایام اربعین در پایانه های مرزی استان نسبت به نرخ مصوب خبر داد.
http://rmto.ir/news1396/_w/2f5c37be021348f9ab938a45a7baf98b_JPG.jpg
پرینت خبر Convert to PDF