راه اندازی سریع

هماهنگی براي بزرگداشت روز جهانی قربانیان سوانح رانندگی در استان البرز
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان البرز
1397/08/23
جلسه هماهنگی بزرگداشت روز جهانی قربانیان سوانح رانندگی با حضور دستگاه های ذی ربط و به میزبانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز برگزار شد.
عادل منصور کیایی معاون فنی و نظارت این اداره کل در این جلسه با بیان آمار و اطلاعات و میزان خسارات مادی و معنوی تصادفات رانندگی گفت:
تصادفات رانندگی در جهان به عنوان یکی از عوامل اصلی مرگ و میر انسان ها مورد توجه ویژه قرار دارد، به گونه ای که سازمان جهانی بهداشت 18 نوامبر را به عنوان روز جهانی یادبود قربانیان سوانح رانندگی نامگذاری و اقداماتی را در راستای جلب توجه افکار عمومی و ایجاد حساسیت نسبت به آسیب ها و پیامدهای ناگوار و جبران ناپذیر سوانح رانندگی با رویکرد مشارکت تمامی اقشار و آحاد جامعه به این موضوع انجام می دهد.
وی افزود:
در همین راستا، این اداره کل نیز به عنوان یکی از دستگاه های ذی ربط در حوزه ایمنی سفر، انجام اقدامات فرهنگی و اطلاع رسانی را در این خصوص در دستور کار دارد.
منصور کیایی برگزاری همایش ویژه کاربران آسیب پذیر مانند عابران پیاده و موتور سواران، توزیع اقلام ایمنی بین آنها، ارايه آموزش به دانش آموزان مدارس حاشیه راه ها برای تردد ایمن، اطلاع رسانی و اجرای برنامه های فرهنگی و ... را از جمله اقدامات این اداره کل ذکر و بر لزوم مشارکت و همکاری همه دستگا ه های ذی ربط در این برنامه تاکید کرد.
شایان ذکر است:
این جلسه با حضور نمایندگان فرمانداری شهرستان هاي استان، پلیس راه، اورژانس، راه و شهرسازی و ... به منظور هم افزایی برای برگزاری مراسم روز یادبود قربانیان سوانح رانندگی برگزار شد.
http://www.rmto.ir/news1396/_w/75398e1f9c1f4183afce995f347d5489_JPG.jpg
پرینت خبر Convert to PDF