15 مکان برای احداث پل عابر پیاده در جنوب کرمان مشخص شد
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي جنوب كرمان
1397/10/18
مجتبی رئیسی اداره فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان افزود:  پل های هوایی با توجه به اقدامات کارشناسی و نیاز سنجی، رصد و تحلیل وقوع تصادفات در مکان های مشخص شده احداث می شود.
 وی تصریح کرد: در زمینه انتخاب محل احداث این پل ها مواردی همچون متوسط تردد روزانه و متوسط سرعت خودرو و حوادث جاده ای در آن محل لحاظ شده است.
رئیس اداره فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان ادامه داد: این پل ها جنبه ایمنی تردد برای عابران و سهولت گذر از مناطق پرتردد را دارد و همچنین سرمایه گذاران از آن برای تبلیغات جاده ای استفاده می کنند. وی اظهار داشت: در حال حاضر هفت پل هوایی در محورهای ارتباطی جنوب استان کرمان ایجاد و نصب شده که ماحصل آن، کاهش تصادفات خودروها با عابران پیاده در این مکان ها بوده است.
 رئیسی همچنین از سرمایه گذاران برای احداث و بهره برداری از پل های هوایی و نحوه سرمایه گذاری برای احداث پل ها خواست به سایت این اداره کل به آدرس kerman-south.rmto.ir یا به اداره فنی و نظارت اداره کل و میز خدمت مستقر جهت راهنمایی خدمات مراجعه کنند تا در مناقصات اجرای این پل ها شرکت کنند.
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان هفت شهر ،جیرفت، کهنوج، عنبرآباد، قلعه گنج، منوجان، رودبار و فاریاب را پوشش می دهد
http://rmto.ir/news1396/_w/2ed45a8e2d5b4516b4491b61a6694565_JPG.jpg
پرینت خبر Convert to PDF