راه اندازی سریع

بازديد اعضاي كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي و معاون وزير راه و شهرسازي از مناطق رانشي استان گلستان
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1398/02/14
اعضاي كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي، معاون حمل و نقل وزير راه و شهرسازي، رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي از مناطق آسيب‌ديده از سيل و رانشي استان گلستان بازديد كردند.
به گزارش روابط‌عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي، عبدالهاشم حسن‌نيا معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس اين سازمان در اين بازديد، گزارشي از وضعيت راه‌هاي اصلي و فرعي و ابنيه فني مناطق آسيب ديده از سيل به بازديدكنندگان ارايه كرد و افزود:
با تلاش نيروهاي راهداري و به كارگيري پيمانكاران بخش خصوصي و كمك‌ ساير استان‌ها، در حال حاضر در همه راه‌هاي فرعي و روستايي امكان تردد وسايل نقليه فراهم شده است و در محورهايي كه با تخريب كامل مواجه بودند، از مسيرهاي جايگزين استفاده و پل‌هاي موقتي نصب شده است. 
وي خاطرنشان كرد:
در بازسازي و ترميم محورهاي آسيب‌ديده از سيل، براساس مطالعات كارشناسي انجام شده، اولويت بر ارتقاي وضع موجود با كمترين تخريب به ويژه در محورهاي كوهستاني است. 
گفتني است، حضور در مناطق آسيب‌ديده از رانش شهرستان آزادشهر از جمله جاده‌ خوش‌ييلاق و برخي روستاهاي بخش چشمه‌ساران، روستاهاي مينودشت، سدهاي وشمگير، بوستان، مناطق سيل‌زده آق‌قلا و گميشان از جمله برنامه‌هاي اعضاي كميسيون عمران مجلس و هيأت همراه در اين سفر است. 
http://rmto.ir/NewsAttach/3140298.jpg
پرینت خبر Convert to PDF