راه اندازی سریع

روتیتر: طی سال 97
رسیدگی به 276 پرونده تخلفات شرکت ها و موسسات حمل و نقل جاده ای و رانندگان برون شهری
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان البرز
1398/02/21
به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان البرز،غلامرضا موحدی نائینی ،رئیس اداره حقوقی این اداره کل ، با اعلام این خبر، افزود: در جلسات کمیسیون ماده 12استانی به تخلفات132 شرکت حمل و نقلي اعم از 87 شرکت حمل و نقل کالا و 45 شرکت حمل و نقل مسافر رسیدگی شد.
وی افزود: تخلفات شركتهاي حمل و نقل مسافر شامل؛ جذب مسافر از روش های غیر متعارف، برخورد نامناسب راننده، صدور صورت وضعیت و برقراری سرویس برای وسیله نقلیه دارای نقص فنی، صدور صورت وضعیت برای راننده فاقد مدارک معتبر و ... بوده است، که در جلسات کمیسیون به آنها رسیدگی و احکام مربوطه صادر شده است.
 موحدی نائینی در خصوص تخلفات انجام شده در بخش حمل ونقل کالا نیز گفت: صدور بارنامه برای وسیله نقلیه فاقد کارت معاینه فنی و وسایل ایمنی، عدم رعایت ضوابط حمل محمولات ترافیکی از جمله تخلفات انجام شده از سوی شرکت های حمل ونقل کالا بوده است.
بر اساس این خبر در جلسات کمیسیون ماده 11 نیز به تخلفات 144 راننده بخش حمل و نقل کالا و مسافر رسیدگی و احکام مربوطه صادر شد .
شایان ذکر است که تخلفات مربوط به شرکت ها و موسسات حمل ونقلی در کمیسیون ماده 12 آئین نامه اجرائی تبصره (1) ذیل ماده (31) قانون نحوه رسیدگی به تخلفات رانندگی و نیز تخلفات رانندگان در کمیسیون موضوع ماده 11 دستورالعمل نحوه صدور، تمدید، تعویض و المثنی برگ فعالیت رانندگان حرفه ای بخش حمل و نقل جاده ای با حضور نماینده صنف مربوطه، رئیس اداره حقوقی و مدیر کل تشکیل و احکام مربوطه صادر می شود.
http://www.rmto.ir/news1396/_w/851fd67227fe40a5a0f01e7787017752_JPG.jpg
پرینت خبر Convert to PDF