روتیتر: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان:
کارکرد بخش حمل و نقل داخلی خوزستان مطلوب بود
روابط عمومي اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان خوزستان
1398/02/25

​به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای غلامعباس بهرامی نیا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: بخش حمل و نقل داخلی استان از 25 درصد کمتر نشد و این 25 درصد ظرفیت بار استان بود.
وی در نشست عبدالهاشم حسن نیا، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با تشکل های صنفی حمل و نقل کالا و مسافر استان خوزستان، اظهار کرد: بارهای زیادی وارد بندر امام خمینی(ره) شده است و باید با برنامه ریزی با همکاری، نسبت به حمل این بارها به سایر نقاط تلاش کنیم.
وی افزود: علی رغم اینکه سال گذشته در مقاطعی با نارضایتی رانندگان حوزه حمل و نقل مواجه بودیم اما خوشبختانه کارکرد بخش حمل و نقل داخلی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از 25 درصد کمتر نشد و این 25 درصد ظرفیت بار استان بود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان بیان کرد: در آن شرایط، ناوگان حمل و سوخت این اداره کل با تمام توان فعالیت داشت و از تمام توان و ظرفیت خود استفاده کرد.
بهرامی نیا با اشاره به عملکرد بخش مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، بیان کرد: با توجه به بحث اربعین حسینی، بخش مسافر اداره کل عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است و طی دو سال گذشته علی رغم کمبودهای موجود، با رضایت مسافران مواجه بودیم.
وی تصریح کرد: امیدوار هستیم با تلاش و  استفاده از ظرفیت استان و دیگر استان های کشور و همراهی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور،  بخش حمل و نقل کشور را بیش از گذشته بهبود بخشیم.

http://www.rmto.ir/NewsAttach/khhhhhozwsa.jpg
پرینت خبر Convert to PDF