راه اندازی سریع

بهسازی و روکش آسفالت 15 کیلومتر از راه های اصلی استان البرز
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان البرز
1398/04/25
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز، مهرداد جهانی مدیر این اداره کل با اعلام مطلب فوق گفت: طی سه ماه نخست سال جاری تاکنون بیش از 15 کیلومتر از راه های استان در محورهای قزوین –کرج ، نظرآباد (بادامک) ، تهران و محور قزلحصار بهسازی و روکش آسفالت و بیش از 25 هزار متر طول درزگیری انجام شده است. جهانی افزود: علاوه بر عملیات راهداری جاری که به منظور افزایش سطح سرویس راه ها به صورت مداوم در جریان است، از سال گذشته پروژه هایی جهت تعریض آزادراه تهران- کرج- قزوین به منظور روان سازی و رفع گره ترافیکی در استان آغاز شد که تعریض باند جنوبی آزاد راه تهران –کرج محدوده گرمدره در ابتدای سال به پایان رسید و تردد در آن برقرار است.
 وی افزود: تعریض حد فاصل پل فردیس تا مهرویلا تاکنون 38 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در صورت تخصیص اعتبارات مورد نیاز این پروژه تا پایان سال جاری زیر بار ترافیکی خواهد رفت .
 مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای البرز در خصوص تعریض محدوده گرمدره در باند شمالی آزادراه تهران- کرج نیز گفت: عملیات خاکبرداری و بتن ریزی بخشی از دیوار های حائل آن انجام شده و مابقی موارد در دست اجرا است.
http://www.rmto.ir/news1396/_w/66e755e2dbc64fdab94649753d1a650c_JPG.jpg
پرینت خبر Convert to PDF