راه اندازی سریع

افتتاح 6 پروژه راهداری وحمل ونقل جاده ای استان ایلام در هفته دولت
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان ايلام
1398/06/06
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام از افتتاح و کلنگ زنی شش پروژه راهداری و حمل و نقل جاده ای با هزینه 99 میلیارد ریال در هفته دولت خبر داد.
نورالله دلخواه اظهار داشت: در هفته دولت با حضور مسولان استانی ۶ پروژه عمرانی راهداری حمل و نقل جاده ای ایلام با اعتبار ۹۹ میلیارد ریال اعتبار با اشتغالزایی بیش از ۱۰۰ نفر افتتاح یا کلنگ زنی خواهد شد.
وی افزود: روکش آسفالت راههای فرعی و روستایی شهرستان ایلام به طول۱۵ کیلومتر، روکش آسفالت راههای فرعی و روستایی شهرستان آبدانان به طول۱۲ کیلومتر، روکش آسفالت محور ایلام_حمیل به طول۹ کیلومتر، روکش آسفالت راههای فرعی شهرستان ملکشاهی به طول۵ کیلومتر از مهترین طرح های قابل بهره برداری این اداره کل در هفته دولت است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت:همچنین در این هفته ساختمان راهداری بدره با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ هزار تومان افتتاح و احداث پل فدک و اصلاح مسیر به طول ۷۰۰ متر با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال کلنگ زنی خواهد شد.
وی ادامه داد: رفع نقاط پر تصادف جاده ای یکی از دلایل کاهش تلفات برون شهری و روستایی ایلام است که در این راستا از ابتدای سالجاری تاکنون ۱۰۰ نقطه مستعد حادثه در این استان شناسایی شده است. دلخواه طول کل راه های استان ایلام را ۳ هزار ۱۸۷ کیلومتر و راه های روستایی را یک هزار و ۶۴۷ کیلومتر را ه روستایی اعلام كرد.
http://rmto.ir/news1396/_w/fa262e643a564a998c831d4696c7d194_JPG.jpg
پرینت خبر Convert to PDF