راه اندازی سریع

افتتاح سه مجتمع خدماتی- رفاهی در هفته حمل و نقل در استان همدان
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان همدان
1398/09/20
به مناسبت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداري، سه مجتمع خدماتی- رفاهی در استان همدان به بهره‌برداری می رسد.
مجتمع خدماتی- رفاهی بهاران در محور اسدآباد– داشبلاغ با آورده شخصی 38 میلیون ریال و سه ميليارد و 300 میلیون ريال کمک های بلاعوض در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع ساخته شده است. 
مصطفی پناهنده مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان افتتاح مجتمع خدماتی- رفاهی ولایت در زمینی به مساحت 6000 متر مربع در محور تویسرکان– همدان را از دیگر مجتمع های قابل افتتاح هفته مذكور عنوان کرد و گفت: 
برای این طرح نیز مبلغ 30 میلیارد ریال از محل آورده شخصی هزینه شده و سه ميليارد و 450 ميليون ريال نیز کمک بلاعوض بوده است. 
وی افزود: 
مجتمع خدماتی- رفاهی طلوع نیز با 10 هزار متر مربع مساحت در محور جوکار- تویسرکان از دیگر مجتمع های قابل افتتاح است که برای این طرح نیز مبلغ 35 میلیارد ریال از محل آورده شخصی هزینه شده و مبلغ سه ميليارد و 500 ميليون ريال هم کمک بلاعوض بوده است 
پناهنده اظهار داشت: 
در هر سه مجتمع، کاربری های داخلی شامل رستوران، غرفه های تجاری، نمازخانه، سرویس بهداشتی، تعمیرگاه و جایگاه سوخت ایجاد شده است. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان​ یادآور شد: 
با بهره برداری از این سه مجتمع، زمینه اشتغال 34 نفر فراهم شده است. 
لازم به ذكر است، در حال حاضر ۳2 مجتمع خدماتی- رفاهی فعال در استان همدان وجود دارد که با افتتاح این سه طرح، تعداد مجتمع های استان به ۳5 مورد خواهد رسيد. 
http://www.rmto.ir/news1396/_w/e1a6fcc2175d4fd188ea9988312c3a26_JPG.jpg
پرینت خبر Convert to PDF