راه اندازی سریع

دیدار راهداران با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان خراسان‌جنوبي
1398/10/09
به مناسبت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداري، جمعی از راهداران و اعضاء اتحادیه صنفی حمل و نقل استان با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی دیدار کردند.
حجت‌الاسلام سید علیرضا عبادینماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در این دیدار با بیان اینکه سیستم حمل و نقل در هر کشور مایه پیشرفت آن است گفت: سیستم حمل و نقل برای جامعه نقش حیاتی دارد و مایه آبروی همه حتی در سطح بین‌الملل است امید است مسوولان در هر مقامی هستند به این مساله بیش از پیش اهمیت دهند.
حجت‌الاسلام سید علیرضا عبادی افزود: یکی از نیازهای انسان با استعدادهایی که دارد در چارچوب مادی و معنوی، تحرک و جابه جا شدن است اگر تحرک نباشد هیچ نیازی نیز رفع نخواهد شد.
وی بیان کرد: سیستم حمل و نقل زوایای متعددی دارد بخشی از این زوایا مربوط به نیروی انسانی مومن، متعهد و آماده به کار است و بخشی نیز وسیله است.
امام جمعه بیرجند ادامه داد: با توجه به تجربه‌هایی که کسب کرده‌ایم و از طرفی اکنون کشور در شرایط عادی قرار ندارد و دشمن از هر طریقی در صدد آسیب رساندن به جامعه است باید مسوولان کشور از نیروی انسانی فعال در حوزه حمل و نقل حمایت و پشتیبانی کنند.
امام جمعه بیرجند اضافه کرد: مسؤولان باید زمینه‌های لازم را برای پشتیبانی از نیروی انسانی فعال در حوزه حمل و نقل فراهم کنند تا از این طریق بتوان آنچه مربوط به جاده‌ است را به حد استاندارد مطابق با میزان ترافیک برسانند.
جعفر شهامتمدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خراسان جنوبی نیز گفت: در حال حاضر بیش از 10 هزار و 560 راننده با دارا بودن پنج هزار و 600 دستگاه انواع کامیون، اتوبوس و ... در سطح استان مشغول به کار هستند.
جعفر شهامت با اشاره به سیل اخیر و آسیب‌های وارده به جاده‌های استان افزود: طبق برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان امسال ۱۰ آبنما به پل تبدیل می‌شود.
وی از ساخت و تجهیز ۳۰ سکوی نماز یا استراحتگاه بین راهی در استان خبر داد و اظهار داشت: این اقدامات در کاهش فشار بر رانندگان و کاربران جاده‌ای اثرگذار خواهد بود و به دنبال بهبود و ایمنی رانندگی هستیم.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خراسان جنوبی تصریح کرد: در هشت ماه گذشته 140 هزار تن قیر برای انجام روکش و لکه گیری راه‌های استان مصرف شده است.
این گزارش می افزاید: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خراسان جنوبی به همراه جمعی از پرسنل این سازمان با حضور مزار شهدای بیرجند، با نثار شاخه گل و قرائت فاتحه به روح بلند شهیدان و امام شهداء، با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره ) و شهداء والا مقام تجدید میثاق کردند.
http://www.rmto.ir/news1396/_w/26f9a16e59d44838a4fa3e546d4aaf91_JPG.jpg
http://www.rmto.ir/news1396/_w/076e0f202cd446479d49c1cedb08287c_JPG.jpg
http://www.rmto.ir/news1396/_w/1b5a71ce40b74483b2c6c122cde370fe_JPG.jpg
پرینت خبر Convert to PDF