راه اندازی سریع

ارتقا سطح ایمنی محورهای مواصلاتی شهرستان سربیشه
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان خراسان‌جنوبي
1398/12/11
رئیس اداره راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای شهرستان سربیشه از ارتقا سطح ایمنی محورهای اصلی، فرعی و روستایی این شهرستان در قالب اجرای عملیات روکش آسفالت، خط کشی، نصب، تعمیر و نوسازی علائم و اجرای روشنایی خبر داد.
سعید سارانی رئیس اداره راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای شهرستان سربیشه اظهار کرد: شهرستان سربیشه دارای ۲۸۴۱ کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی است که قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی فقط ۲۰ کیلومتر راههای این شهرستان آسفالت بوده و به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قریب ۱۵۰۰کیلومتر راههای شهرستان آسفالت شده است.
وی عنوان کرد: راه‌های مواصلاتی به عنوان شریان های حیاتی از عوامل مهم و موثر در توسعه اقتصادی و اجتماعی هر کشور و بعنوان سرمایه های ملی محسوب شده که حفظ و نگهداری از آنها اهتمام ویژه ای را می طلبد. در این راستا راه‌های روستایی به دلیل اتصال روستاها و مناطق روستایی به شهرها و بالاخص محور ترانزیتی سربیشه - ماهیرود که نقش بسیار مهمی را در جابه‌جایی کالا و مسافر بین ایران و افغانستان ایفا می‌کند و از اهمیت بسزایی در استان و حتی کشور برخوردار است.
 رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان سربیشه بیان داد: این اداره در سال جاری نسبت به روکش حفاظتی راه‌های اصلی ، فرعی و روستایی به طول ۳۰ کیلومتر اقدام نموده است.
سارانی در پایان خاطرنشان کرد: سالانه بطور میانگین در۵۰ کیلومتر از راه‌های آسفالته این شهرستان آسفالت حفاظتی اجرا می‌گردد.
http://www.rmto.ir/news1396/_w/c7af3dd754414d50868786f8c2c1c0c7_JPG.jpg
پرینت خبر Convert to PDF