روتیتر: در شهريور ماه سال‌جاري:
پاسخگويي بالغ بر يك ميليون و 60 هزار سامانه تلفني 141 مركز مديريت راه‌هاي كشور
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1396/07/18

هم‌زمان با اوج سفرهاي تابستاني در شهريور ماه سال‌جاري، سامانه‌هاي تلفني 141 مركز مديريت راه‌هاي كشور به يك ميليون و 60 هزار تماس از سوي هم‌وطنان پاسخگو بودند. 
به گزارش روابط‌عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي، علي‌اكبر آشوري مدير مركز مديريت راه‌هاي كشور با بيان اين خبر اظهار داشت:
باتوجه به فراهم نمودن انواع سامانه‌هاي نرم‌افزاري اطلاع‌رساني و پاسخگويي براي مسافران و كاربران جاده‌اي توسط مركز مديريت راه‌ها جهت دريافت آخرين وضعيت راه‌ها در شهريور ماه‌ سال‌جاري كل تماس‌هاي سامانه تلفني 141 نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 37 درصد افزايش داشته است. 
وي افزود: در بخش استفاده كاربران از سايت اينترنتي 141 بيش از 4 ميليون و 447 بازديد ثبت شد. همچنين با امكان نصب نرم‌افزار 141 بر روي تلفن همراه، بالغ بر يك ميليون و 157 مراجعه در اپليكيشن همراه 141 صورت گرفته است. 
آشوري همچنين اعلام كرد: سامانه پيامك 1000141 به طور شبانه‌روزي آماده پاسخگويي به كاربران مي‌باشد كه در شهريور ماه سال‌جاري بالغ بر 196 هزار و 862 پيامك به اين سامانه ارسال شد و پاسخ‌هاي لازم از سوي كارشناسان اين مركز ارايه گرديد. 
وي استفاده از طرح جامع 141 به ويژه اپليكيشن 141 قابل نصب به روي گوشي تلفن همراه از سوي هموطنان را در راستاي حقوق شهروندي و دسترسي آزاد به اطلاعات اقدامي بسيار مهم خواند و گفت: بدون ترديد سفرهاي جاده‌اي با بهره‌مندي از طرح جامع 141 ضمن ايجاد آرامش و آسايش براي مسافران و مردم عزيز و مديريت بر سفرها در صرفه‌جويي در زمان سفر و كاهش سوانح نقش مهمي ايفاء خواهد كرد لذا به هموطنان توصيه مي‌شود حتماً قبل از سفر از مزاياي اين طرح مطلع و استفاده نمايند. 


http://rmto.ir/NewsAttach/4.2.96.JPG
پرینت خبر Convert to PDF