هماهنگي با وزارت صنعت ، معدن و تجارت براي تامين نياز ناوگان حمل‌ونقل جاده اي
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1397/03/19
معاون وزیر راه و شهرسازی از هماهنگي با وزارت صنعت ، معدن و تجارت براي تامين لوازم يدكي و قطعات پر مصرف به ويژه لاستيك با نرخ مصوب دولت در بخش ناوگان حمل و نقل جاده اي كشور خبر داد . 
به گزارش روابط عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي مهندس عبدالهاشم حسن نيا معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس اين سازمان در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني وزارت راه و شهرسازي اظهار داشت : وزارتخانه ياد شده موافقت خود را برای واردات لوازم یدکی پر مصرف کامیون‌ها بدون واسطه اعلام کرده تا گام موثری در راستای رفع کمبود‌‌ها و تنظیم قیمت در بازار برداشته شود.
معاون وزير راه و شهرسازي همچنين بيان كرد : اقدامات و توافقاتي براي آرامش خاطر رانندگان تلاشگر بخش حمل و نقل جاده اي و فعالان اين عرصه در روزهاي اخير برداشته شده و كانون ها و تشكلهاي صنفي ذيربط نيز بطور كامل در جريان تصميات قرار گرفته اند . 
وی با اشاره به پیگیری توزیع لاستیک با قیمت مصوب و بدون واسطه اظهار کرد: با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت مقرر شد به زودي لاستیک با قیمت مصوب در پایانه‌های بار و مسافر به صاحبان ناوگان عرضه شود.
مهندس حسن‌نیا یادآور شد: در آينده اي نزديك جلسات مربوط به لوازم یدکی میان سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای  و نمایندگان وزارت «صمت» نيز برگزار و در  خصوص مسائل مربوط به واردات لوازم یدکی مورد بحث و گفتگو قرار خواهد گرفت .
وي با قدردانی از تمامی فعالان بخش حمل‌و‌نقل جاده‌ای به ويژه رانندگان و دست اندركاران كانون ها و تشكلهاي صنفي در مركز و در سراسر كشور ، ابراز اميدواری كرد تا با ايجاد آرامش خاطر هرچه بيشتر و آسايش فكری آنان خدمات اين عزيزان در كنار حاكميت افزايش يافته و اين نقش همچون گذشته همراه نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران پا بر جا بماند.
 مهندس حسن نیا به هماهنگي و تعامل مورد انتظار از سوي تلاشگران بخش حمل و نقل جاده اي اشاره كرد و گفت : فقط در یک روز ۱۱۶ هزار بارنامه صادر شد که حاکی از روند رو به رشد بارگیری در کشور است.
گفتنی است، بر اساس آمار سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در سال ۹۶ روزانه به طور متوسط ۱۰۰ هزار بارنامه صادر می‌گردید.
http://www.rmto.ir/NewsAttach/18197.jpg
پرینت خبر Convert to PDF