راه اندازی سریع

اعطای تندیس ستاره طلایی به روابط عمومی سازمان در ششمین جشنواره ستارگان روابط عمومی
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1398/02/25

به منظور گرامیداشت روز ملی "روابط عمومی و ارتباطات" و تجلیل از فعالان، بازنشستگان و منصوبان متخصص روابط عمومی، ششمین جشنواره ستارگان روابط عمومی با حضور جمعی از مسئولان اجرایی، اساتید دانشگاهی، مدیران و کارشناسان روابط عمومی و با موضوع "روابط عمومی و انقلاب اسلامی: تجربه ها و روندها" در بعد اجرایی و "بررسی اهمیت، نحوه و ساختار برنامه ریزی ارتباطی" در بعد علمی برگزار شد.
در این جشنواره که با همت موسسه فرهنگی روابط عمومی آرمان و با شعار "موفقیت روابط عمومی در گرو برنامه ریزی" برگزار شد، دکتر انوشیروان بند پی استاندار تهران بر لزوم ارتقای جایگاه روابط عمومی ها در دستگاه های دولتی تاکید کرد و خواستار توجه بیستر به این مقوله شد.
جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران نیز با اشاره به مغفول ماندن طرح تکریم ارباب رجوع به ضرورت تلاش بیشتر در این حوزه تاکید کرد.
در این مراسم، هوشمند سفیدی دبیر جشنواره و مدیرمسئول موسسه روابط عمومی آرمان طی سخنانی با اشاره به اهمیت روابط عمومی و چشم اندازهای این حوزه و سختی های کار روابط عمومی، هدف از برگزاری جشنواره و فرآیند انتخاب برگزیدگان را تشریح کرد.
وی بخش های مختلف جشنواره را شامل هفت بخش ستاره علمی، ستاره روابط عمومی ملی، ستاره مدیر ارشد، ستاره زرین روابط عمومی، ستاره ارتباطی حوزه دولت، ستاره روابط عمومی استانی و ستاره طلایی عنوان کرد.
سفیدی افزود: 
۲ کارگاه آموزشی نیز در کنار جشنواره ستارگان روابط عمومی با عناوین"مبانی و پیش زمینه های برنامه ریزی ارتباطی" و "ساختمان و نحوه نگارش برنامه ریزی ارتباطی" برگزار شد.
براساس این گزارش، همچنین پیام رییس انجمن بین المللی روابط عمومی به دبیرخانه جشنواره به مناسبت روز روابط عمومی قرائت شد و از مقام والای مرحوم میرزا بابای مطهرنژاد از پیشگامان و صاحبنظران برجسته این حوزه با اهدای لوح سپاس به خانواده وی تجلیل شد.
لازم به ذکر است، در این جشنواره از برگزیدگان و فعالان روابط عمومی کشور که با رای هیات داوران به عنوان برتر معرفی شدند، با اهدی تندیس و لوح سپاس تجلیل شد که روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به دلیل درخشش در مجموعه فعالیت های ارتباطی در بخش مطالبات رانندگان موفق به کسب ستاره طلایی روابط عمومی شد.
همچنین ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، یزد و هرمزگان موفق به کسب ستاره نقره ای در بین واحدهای استانی شدند.
http://www.rmto.ir/NewsAttach/j252.jpg
پرینت خبر Convert to PDF