راه اندازی سریع

روتیتر: رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور:
جابجایی کالاهای موجود در بندر امام خمینی(ره) با همکاری بخش خصوصی
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1398/02/25

​به گزارش روابط عمومي سازمان راهداری و حمل و نقل جاده اي  معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از جابجایی کالاهای اساسی موجود در بندر امام خمینی(ره) با همکاری بخش خصوصی خبر داد.
عبدالهاشم حسن‌نیا در جریان بازدید از  بندر امام خمینی (ره) به منظور بررسی تسریع و تسهیل خروج کالاهای اساسی از این بندر اظهار کرد: این بازدید به منظور تصمیم گیری و ساماندهی بارهای ورودی طی چندماه گذشته به بندر امام خمینی(ره) صورت گرفت.
وی افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر شد از پتانسیل بخش خصوصی در کنار ناوگان حمل و نقل جاده ای و ریلی برای جابجایی کالاهای اساسی وارد شده به بندر امام خمینی(ره) استفاده شود.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۵۰۰ تا ۱۷۰۰ دستگاه کامیون کار جابجایی کالا از بندر امام خمینی(ره) را انجام می‌دهند، بیان کرد: این تعداد باید به ۲ هزار دستگاه کامیون برسد.
حسن نیا تاکید کرد: باید مقصد کالاها به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام شود تا با استان ها هماهنگی های لازم صورت گیرد.
وی ادامه داد: امیدوار هستیم با همکاری ناوگان حمل و نقل، شرکت های خصوصی حمل بار، سازمان بنادر و دریانوردی کشور و وزارت جهاد کشاورزی ، این کالاها به سایر نقاط کشور بارگیری شوند.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور تصریح کرد: طی دو ماه گذشته حمل بار را  بالغ بر ۱۲ درصد افزایش دادیم که امیدوار هستیم با توجه به شرایط موجود، این روند ادامه یابد.
گفتنی است در بازدید امروز  از بندر امام خمینی(ره) عبدالهاشم حسن‌نیا، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، محمد راستاد، معاون وزیر نیرو و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور، مهران قربانی معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و مسئولان سازمان های مرتبط حضور داشتند.

http://www.rmto.ir/NewsAttach/2250298.jpg
پرینت خبر Convert to PDF