راه اندازی سریع

بررسي راهكارهاي نحوه مشاركت انجمن خيرين راه و ترابري در حوزه فعاليت‌هاي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌‌‌اي
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1398/10/22
راهكارهاي نحوه مشاركت انجمن خيرين راه و ترابري در حوزه فعاليت‌هاي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي با حضور اعضاي اين انجمن و معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي  بررسي شد. 
به گزارش روابط‌عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي، حسن‌نيا معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس اين سازمان در اين جلسه خيرين راه وترابري  را از نمادهاي عيني احسان و نيكوكاري در جامعه برشمرد كه مي‌توانند با همدلي و باور به يكديگر در خدمت به مردم و افزايش ايمني راه‌ها ، قدم‌هاي بلندي بردارند. 
وي با اشاره به سيل مخرب فروردين ماه امسال گفت: با حركت جهادگرانه راهداران، رانندگان و نيروهاي مردمي امكان بازسازي محورها و ابنيه راه‌ها در استان‌هاي مربوطه و فائق شدن بر مشكلات فراهم شد. 
حسن‌نيا از آسيب 1000 متر از پل‌هاي بزرگ كشور در جريان سيل فروردين ماه و آماده‌سازي و نصب 1500 متر پل خرپايي از قطعات پل‌هاي بلااستفاده در كشور خبر داد. 
وي همچينن با اشاره به تلاش‌ رانندگان و راهداران در خلق صحنه‌هاي خارق‌العاده در راهپيمايي عظيم اربعين حسيني، انسجام و هماهنگي رانندگان غيور در جابجايي خيل عظيم زائران اربعين را كاملاً ستودني توصيف كرد. 
رييس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي با اشاره به توانمندي‌هاي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي و ظرفيت بسيار خوبي كه در حوزه خيرين راه جهت كمك به مردم و افزايش ايمني راه‌هاي كشور وجود دارد، گفت: سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي از ظرفيت و توانمندي اين حوزه با هدف گردهم آوردن مجامع خير براي حل بحران در مواقع ضروري استقبال مي‌كند.  
اين گزارش همچنين حاكي است در اين جلسه اعضاي انجمن خيرين به ارائه نقطه نظرات خود درخصوص هم‌افزايي و مشاركت هرچه بيشتر با سازمان راهداري و خيرين سراسر كشور پرداختند و افزودند: اين تشكل مردم نهاد تمام مساعي خود را براي ايجاد هماهنگي، هم‌افزايي، تسهيل امور مربوط به پروژه‌هاي خيرساز و كمك به ساماندهي مجامع و مؤسسات خيريه سراسر كشور به كار خواهد بست.
 اعضاي حاضر در جلسه همچنين بر ضرورت اصلاح يا ايجاد يك ساختار در جهت مشاركت‌هاي مردمي، هماهنگي و ارتباط دو سويه با سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي با انجمن خيرين راه و ترابري تاكيد كردند.
همچنين در اين جلسه بر بهره‌گيري از الگوي خيرين آموزش و پرورش و خيرين سلامت تأكيد و عنوان شد كه  اين تشكل مردم نهاد تمام تلاش خود را براي ايجاد هماهنگي، هم‌افزايي و تسهيل كاربران جاده اي و افزايش ايمني جاده ها با مشاركت سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي و خيرين  بكار خواهد بست. 
شايان ذكر است انجمن خيرين راه و ترابري به منظور ايجاد بستر و تسهيل امكانات حمل ونقل در نقاط نيازمند، آسيب‌ديده و محروم توسط جمعي از خيرين تشكيل شده است و آماده ارائه خدمات به جذب و هويت كمك‌‌هاي فكري، مادي و معنوي خيرين مرتبط در اين زمينه مي‌باشد.  
گفتني است در اين جلسه دكتر تيموري عضو هيات عامل ومعاون توسعه مديريت و منابع و دكتر اكبري معاون راه هاي فرعي و روستايي  سازمان نيز حضور داشتند. 
http://rmto.ir/NewsAttach/221098.png
پرینت خبر Convert to PDF