راه اندازی سریع

با حضور اعضاي هيات عامل سازمان
مراسم توديع و معارفه مديركل راهداري وحمل و نقل جاده اي استان قم برگزار شد
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1398/11/24
مراسم معارفه مدیرکل جدید راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم با حضور تني چند از اعضاي هيأت عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و جمعی از مدیران استانی در قم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، فرامرز مداح عضو هيأت عامل و نماينده رياست سازمان در امور فن آوري اطلاعات و سرمايه گذاري در مراسم تودیع و  معارفه مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم با اشاره به موقعيت خاص اين استان در زمينه حمل و نقل جاده اي افزود:
ارتقاي سطح خدمات و افزایش ضریب ایمنی سفرهای جاده اي از اولويت هاي اصلي اين سازمان است كه در اين راستا در خصوص توسعه دوربين هاي نظارت تصويري در سطح كشور برنامه ريزي هاي جامعي انجام شده است به گونه اي كه پيش بيني مي شود تا سال آینده ۲۰۰۰ دوربین نظارتی، در سطح راه های کشور  نصب و بهره برداري شود.
وی با اشاره به فعاليت  بيش از ۲۰۰۰ شرکت حمل و نقل مسافر و فعاليت بیش از ۱۲ هزار دستگاه اتوبوس، ٣٠هزار دستگاه مینی بوس و به همین میزان سواری کرایه در سطح كشور گفت:
اقدام دولت جهت اعمال کنترل لازم در خصوص عملكرد ناوگان به تنهایی كافي نیست و بخش مهمی از این نظارت باید توسط بخش خصوصی ومشاركت هاي مردمي انجام شود.
مداح همچنين اظهار داشت:
با هدف ارتقاي سطح خدمات و سهولت دسترسي مردم به رویه هاي اين سازمان، استفاده حداکثری از اینترنت و کاهش مواجهه مستقیم مردم و شرکت های حمل و نقل در دستور كار اجرايي سازمان قرار دارد به گونه اي كه از اين طريق، نظارت و کنترل بر روال ها و فرآيندها به صورت جامع و اطمينان بخش اعمال شود.
در ادامه اين مراسم، محمد تیموری معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان نیز با اشاره به وجود  بیش از ٢٢٠ هزار کیلومتر راه در سطح کشور خاطرنشان كرد:
نگهداري از اين سرمايه گرانقدر ملي به عهده سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي است. اين در حالي است كه ٢٠هزار نفر نیروی انسانی راهداري ضمن بهره مندی از ١٢هزار دستگاه انواع ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین راهداری، وظیفه خطیر نگهداری و تامین ایمنی راه ها را در سراسر کشور عهده دار هستند و همواره در تلاشند با تمام توان در زمينه نگهداري و صيانت از راه ها كوشا باشند.
وی با بیان اهمیت راه های استان قم به عنوان دروازه استان های جنوبی و غربی جهت دسترسی به مرکز كشور اظهار داشت:
گرچه تنها ۵۰۰۰ کیلومتر راه همسنگ در استان قم وجود دارد اما راه های این استان دارای رتبه دوم کشوری از نظر حجم ترافیک عبوری می باشند.
لازم به ذکر است، در اين مراسم از خدمات ابوالفضل جمالي مديركل سابق راهداري و حمل و نقل جاده اي استان قم تقدير و محمد حسن كلهري طي حكمي از سوي مهندس حسن نيا به عنوان مدير كل جديد اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي اين استان معرفي شد.

http://www.rmto.ir/NewsAttach/241198.jpg
پرینت خبر Convert to PDF