راه اندازی سریع

بازديد از اجراي عمليات روكش آسفالت قطعه اول و دوم محور عباس آباد -کوهک در شاهرود
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1399/04/05

​مدیرکل دفتر نگهداری راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از مراحل اجرایی پروژه روکش آسفالت محور عباس آباد_کاهک واقع  در محوراصلی  شاهرود_مشهد بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای افشین پيرنون  در سفر یک روزه خود به شرق استان سمنان از محور جدید الحداث عباس _ آباد کاهک و روند اجرای روکش آسفالت این محور که با هدف تسهیل دسترسی در سفر زایران به مشهد مقدس مورد اجرا قرار گرفته است ، بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات اجرایی این پروژه قرار گرفت .
بر اساس این گزارش پیرنون با اشاره به اینکه استفاده از این محور در تسهیل سفر مسافران  و زایران حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) در این منطقه به مشهد مقدس نقش به سزایی دارد گفت :
عملیات ساخت قطعه اول و دوم محور عباس آباد - کاهک به طول ۲۵ کیلومتر انجام می شود و اعتباری بالغ بر ٣٠ميليارد تومان به این پروژه اختصاص یافته است .
مدیرکل دفتر نگهداری راههای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای همچنین بر ضرورت رعایت همه جانبه موارد ایمنی در اجرای این‌پروژه در جهت کاهش حداکثری خطرات و تصادفات این محور و تامین ایمنی سفر کاربران تاکید کرد .
گفتنی است  در ادامه اين سفر ، پيرنون از اجرای عملیات میکرو سرفیسینگ محور شاهرود_سبزوار بازديد كرد و مسايل و مشكلات اين پروژه مورد بررسي قرار گرفت .


http://www.rmto.ir/NewsAttach/E7747A35-8FA3-4896-B968-FC8B5C98C8EF.jpeg
پرینت خبر Convert to PDF