راه اندازی سریع

معاون راهداري سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي :
اجراي طرح "ارتقاي كيفيت راهداري" با قوت و شدت در راه های کشور در حال اجراست
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1399/05/09

با همت راهداران ، طرح ارتقا ی کیفیت راهداری با هدف افزایش ضریب ایمنی محورها در سراسر کشور به طور همزمان با قوت و شدت در دست اجرا است.
به گزارش روابط عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي ، رضا اكبري معاون راهداري اين سازمان به همراه کفاش معاون حقوقی،  امور مجلس و استان های وزارت راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از پروژه های اجرایی استان مازندران ، اظهار داشت: طرح ارتقا ی کیفیت راهداری با لحاظ کردن مشكلات و  محدوديتهاي مالي، نيروي انساني، ماشين آلات و تجهيزات كه  شرايط را نسبت به گذشته دشوارتر ساخته است ، همچنين بر اساس اعتبارات موجود و پتانسيل نيروي انساني و تجهيزات حوزه راهداري در حال حاضر، تدوين و به تمامي ادارات شهرستانها در استانهاي سراسر كشور ابلاغ شده است .
اكبري با تقدير از تلاشهاي راهداران در انجام وظايف محوله راهداري در سطح كشور به ويژه در حوادث طبيعي سال گذشته و ماههاي اخير گفت :    
بر اساس دستورالعمل طرح "ارتقاي كيفيت راهداري" ادارات شهرستانها بايد علاوه بر وظايف ذاتي و جاري راهداري در سطح شهرستان، در يك حركت جهادي منسجم و يكپارچه و متمايز  نسبت به گذشته  ، به اجرای اين طرح اقدام نمايند و در صورت استمرار، حداقل به مدت يكسال، تمايز محسوسي در كيفيت خدمات راهداري كشور ايجاد شده و در نهايت سطح خدمات راهها به كاربران جاده اي ارتقا مي يابد و ايمني سفر هر چه بيشتر تامين مي شود. 
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در ادامه ضمن اشاره بر اهمیت راه های ارتباطی مازندران تصریح کرد : طرح ارتقا ی کیفیت راهداری در جاده های مازندران در قالب  پاکسازی حریم ، شانه سازی ، ساماندهی تابلو و علائم ، مرمت و تعویض گاردریل و نیوجرسی، شستشوی علائم و رنگ آمیزی نرده و نیوجرسی در دست اجراست.
اکبری خاطر نشان کرد : طرح ارتقا ی کیفیت در محورهای شریانی مازندران با هدف ارتقای ایمنی راههای ارتباطی، در محور سوادکوه از قائمشهر تا گردنه گدوک ، محور هراز از آمل تا گردنه امامزاده هاشم و در محور کندوان از چالوس تا تونل کندوان در دست اجراست.
وی ضمن اعلام اين مطلب كه راهداري نمونه تجسم ایثار در سختی هاست اظهار داشت : اميدواريم با اجراي اين طرح شاهد افزايش ضريب ايمني در محورها و كاهش تصادفات و تلفات ناشي از آن باشيم.
گفتنی است عملیات احداث پل ولیعصر شهر فریدونکنار ، تعریض و ایمن سازی "بابل پشت" شهر بابلسر ، احداث پل عزیزک شهر بهنمیر و همچنین تعریض محور ارتباطی بابلسر _ بهنمیر و راه دسترسی و اختصاصی منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد از جمله پروژه های اجرایی بوده که مورد بازدید معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور قرار گرفت.


http://www.rmto.ir/NewsAttach/C3194B76-E2E6-4167-8295-5857F04A827A.jpeg
پرینت خبر Convert to PDF