راه اندازی سریع

تقویت تعاملات و هماهنگی ها در اجرای برنامه ها با تشکل‌های صنفی بخش حمل و نقل جاده ای
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1399/05/11

​قائم‌مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در ستاد و امور استانها و مجلس شورای اسلامی ، بر تقویت تعاملات کاری و هماهنگی ها در اجرای برنامه ها باتشکل‌های صنفی بخش حمل و نقل جاده‌ای تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، داریوش امانی قائم مقام این سازمان در ستاد امور استانها و مجلس شورای اسلامی در نشست هم اندیشی با معاون حمل و نقل و مدیران حوزه حمل و نقل اظهار داشت : تشكل ها و انجمن‌های صنفی ، محور ارتباطی بخش حاکمیتی با جامعه شرکت‌ها و رانندگان به شمار می روند و در اجرای مطلوب و موثر بر نامه ها، دستورالعمل ها و تصمیمات اتخاذ شده نقش موثری دارند . 

وی تصریح کرد : با توجه به شرایط موجود مي بايست از طریق برگزاری نشست های مجازی به صورت ویدیو کنفرانس ، هماهنگی‌های لازم را با رؤسا و نمایندگان صنوف شرکت ها و رانندگان در بخش حمل و نقل کالا و مسافر انجام داده و در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها مد نظر قرار داد.
امانی رسيدگی به وضعیت شرکت ها و رانندگان حمل و نقل کالا و مسافر را یکی از اولویت‌های اصلی بخش حمل و نقل اعلام کرد و افزود : با توجه به کاهش تقاضا در حوزه حمل و نقل مسافر و خسارت های مالی در این بخش به دلیل شیوع بیماری کووید ۱۹ می بایست روند رسیدگی به این مشکلات با شدت بیشتری دنبال شود و به منظور جبران بخشی از این خسارت ها بسته‌های حمایتی مورد نیاز شاغلان این بخش از طریق هماهنگی با سایر دستگاه ها تهیه و اجرا شود .
قائم‌مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای خاطرنشان کرد : این سازمان يكي از سازمانهای خدمات‌رسان به عموم هموطنان در کشور به شمار می رود که همواره تلاش بر این است تا با شناسایی مشکلات و کاستی های موجود سطح خدمات رسانی در این سازمان به کاربران و خدمات گیرندگان آن به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند .
اين گزارش حاکی است ،در ادامه این نشست مهران قربانی معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای طی سخنانی به دغدغه های مهم در این بخش اشاره کرد و برنامه ها و راهکارهای رفع مشکلات موجود را ارائه نمود. همچنین مدیران زیرمجموعه این معاونت برنامه های عملیاتی و طرح های اجرایی خود را در راستای ارتقای وضع موجود و افزایش بهره وری در عملکرد ها در سال جاری معرفی کردند.


http://www.rmto.ir/NewsAttach/C173604D-CC4F-4824-B39E-D4A268708BF1.jpeg
پرینت خبر Convert to PDF